Nowa inteligentna ładowarka biurkowa Anker 250W już w drodze

Wygląda na to, że Anker wkrótce wprowadzi na rynek nową ładowarkę Prime Charger. Wygląda na to, że jest to ulepszona wersja ładowarki Anker Prime (250 W, 6 portów, GaNPrime), wydana w sierpniu 2024 roku.
Produkt oznaczony jako "Anker 250W Smart Desktop Charger Pro+" pojawił się niedawno w sklepie marki w chińskim sklepie detalicznym JD.com. Oczekuje się, że będzie częścią 2026 Anker Prime rangeakcesorium jest podobno pierwszym tego typu urządzeniem, które jest kompatybilne ze wszystkimi protokołami ładowania Xiaomi i Huawei.
Ze skąpej listy Anker 250W Smart Desktop Charger Pro+ wiemy, że będzie ona oferować sześć portów, podobnie jak jej poprzednik. Wyjścia oryginalnego modelu obejmują port USB-C o mocy do 140 W, trzy porty USB-C o mocy do 100 W i dwa porty USB-A o mocy do 22,5 W. Zdjęcia produktu potwierdzają również, że ma on podobny design, choć ze złotymi akcentami na ciemnoszarej metalicznej obudowie. Z przodu znajduje się pochylony wyświetlacz, który ma wyświetlać informacje o ładowaniu, a także godzinę i datę. Ponadto użytkownicy będą mogli kontrolować różne ustawienia za pomocą pokrętła po prawej stronie urządzenia.
Oczekuje się, że Anker wprowadzi na rynek 250W Smart Desktop Charger Pro+ w Chinach 9 marca z ceną detaliczną 1,159 CNY (~169 USD). Firma nie ogłosiła jeszcze żadnych planów wydania nowego akcesorium do ładowania w innych krajach, takich jak USA. Tutaj oryginalna ładowarka Anker Prime Charger (250W, 6 portów, GaNPrime) kosztuje 149,99 USD(obecnie 99,98 USD w Amazon).














