Notebookcheck Logo

Plotka | Nokia G22 wycieka na Geekbench ze specyfikacją G21 i niezbyt satysfakcjonującą aktualizacją systemu operacyjnego

G21. (Źródło: Nokia)
G21. (Źródło: Nokia)
Urządzenie Android nazywające się Nokia G22 po raz pierwszy pojawiło się w bazie Geekbench. Jednak pojawienie się rzekomego urządzenia z 2023 roku może rzucić ciemną chmurę na nadzieje na znaczące aktualizacje w tej rundzie smartfonów marki HMD Global, nie wspominając już o tych dotyczących wsparcia oprogramowania w istniejącym G21.
Android Business Leaks / Rumors Smartphone Software Storage

"HMD Global Nokia G22" wywołał plotki o 2023 aktualizacji na linii budżetowej OEM poprzez jego inauguracyjny wygląd na Geekbench. Rzekomo nadchodzący Android smartphone pojawił się przez tę nazwę, jak również przez nowy kodowy Sunfire; jednak żaden z tego nie pomógł urządzenie ustawić benchmark zapalić na jego debiut.

Domniemana słuchawka 2023 opublikowała fatalne jedno- i wielordzeniowe wyniki z chipsetem, który, z jego 8 rdzeni taktowanych zegarem 1.61GHz, wydaje się być nikim innym jak Unisoc T606 znajdujący się już w G21.

Z drugiej strony, "G22" ma 4GB pamięci RAM, przynajmniej, tym samym być może wskazując, że będzie porzucić 3GB bazową opcję swojego ewentualnego poprzednika. Ponadto, zakończył ten inauguracyjny wyciek z Android 12, podczas gdy G21 nadal statków z nawet starszym oprogramowaniem.

Dlatego też, jako że Nokia podjęła m.in zobowiązanie do "2 lat aktualizacji oprogramowania" na każde nowe urządzenieto jest możliwe, że marka zamierza pitchować upgrade do Android 14 jako wyłączność G22. W związku z tym, G21 może być pozostawiony kończąc swój żywot na Android 13 w najlepszym wypadku.

Nokia G22 z pozoru nie ma szans na debiut w Geekbench. (Źródło: Geekbench via MySmartPrice)
Nokia G22 z pozoru nie ma szans na debiut w Geekbench. (Źródło: Geekbench via MySmartPrice)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 02 > Nokia G22 wycieka na Geekbench ze specyfikacją G21 i niezbyt satysfakcjonującą aktualizacją systemu operacyjnego
Deirdre O'Donnell, 2023-02-11 (Update: 2023-02-11)