Notebookcheck Logo

Nic Phone (2) nie uruchomienie wkrótce jako firma potwierdza ogromny kamień milowy sprzedaży

Nothing sprzedało milion urządzeń. (Źródło: Nothing)
Nothing sprzedało milion urządzeń. (Źródło: Nothing)
Nic nie ma planów uruchomienia telefonu Nic (2) w najbliższym czasie. Zamiast tego, zgodnie z CEO Carl Pei, będzie koncentrować się na swoich istniejących produktów, z telefonu (1) nastawione na ulepszenia oprogramowania i Android 13 aktualizacji
Android Business Smartphone

Strona Nothing Phone (1) został wprowadzony na rynek na początku roku jako pierwszy smartfon firmy Nothing. Od tego czasu, pojawiły się plotki o planach firmy do uruchomienia innych telefonów. Te pogłoski teraz wyglądają być daleko od znaku z CEO Carl Pei umieszczenie płatne do wszelkich takich raportów.

Biorąc na swój uchwyt Twitter wczoraj, były OnePlus executive powiedział:

"Telefon (2) nie jest uruchomienie w najbliższym czasie. Jesteśmy skupieni na robieniu kilku rzeczy dobrze, i nie będzie churn out dziesiątki produktów rocznie, jak wielu innych. Telefon (1) jest naszym głównym celem. Gotujemy coś naprawdę wspaniałego pod względem oprogramowania, Android 13 i więcej."

Firma wcześniej obalił plotki o potencjalnej Nothing Phone (1) Lite, a to oświadczenie jest zgodne z tym. Oficjalne stanowisko jest, że nic nie będzie koncentrować się na jego obecnie ograniczone portfolio produktów. To stanowisko może być albo chalked up do życzliwego dążenia do doskonałości, lub bardziej biznesowej próby uniknięcia nadmiernego rozciągania zasobów.

W każdym razie, podczas gdy Nothing Phone (2) nie będzie przybywać w najbliższym czasie, Nic może mieć nowy produkt w pracach. Według słowa na winorośli, firma jest nastawiona na unleash the Nothing Ear (2) w najbliższych miesiącach. Pierwszy gen Ear (1) zadebiutował w lipcu 2021 roku, więc debiut następcy około osiemnastu miesięcy później pasowałby do pozornego harmonogramu wprowadzania produktów przez Nothing.

Dla tego, co jest warte, również, Nothing nie miało problemów ze sprzedażą swoich produktów. Firma ogłosiła również, że sprzedała milion sztuk swoich istniejących produktów - Phone (1), Ear (1) i Ear (Stick). Solidne liczby jak na start-up, większość się zgodzi.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 12 > Nic Phone (2) nie uruchomienie wkrótce jako firma potwierdza ogromny kamień milowy sprzedaży
Ricci Rox, 2022-12- 7 (Update: 2022-12- 7)