Notebookcheck Logo

Plotka | Następny smartfon Infinix ThunderCharge ma być dostarczany z 260W cegłą zasilającą

Cegła zasilająca Infinix "260W". (Źródło: GSMArena)
Cegła zasilająca Infinix "260W". (Źródło: GSMArena)
Infinix jest teraz powiedział, że ma nowy system ładowania smartfona, który może ustanowić nowy rekord dla przemysłu w pracach. Ten rzekomy upgrade na 180W ThunderCharge technologii jest tipped wysadzić nawet nowy Realme GT3 z wody na jego premierze marca 2023. To wydarzenie może wprowadzić nowy power brick z kluczowymi adaptacjami, aby wspierać jego szacowaną 260W prędkość maksymalną.
Accessory Android Gadget Leaks / Rumors Smartphone Science

Realme ustanowił nowy rekord świata w szybkości ładowania smartfonów dzięki wprowadzeniu na rynek nowego GT3chociaż Xiaomi może być gorący na jego pięty z nawet Xiaomi demonstrates new Redmi 300 W HyperCharge technology technologia. Jednak Infinix może pokonać giganta elektroniki w międzyczasie z nowym 260W ThunderCharge power brick.

Podgląd tego nowego akcesorium przez GSMArena wywołał spekulacje, że Zero Ultra następca z tym przewodowym ładowaniem jest w drodze. Nic nie jest jeszcze pewne, ale premiera nowego 260W ThunderCharge ma nastąpić 9 marca 2023 roku ThunderCharge jest najwyraźniej na kartach. Infinix ma zadebiutować nowy "Advanced High-Performance Bus (AHB) circuit design" niezbędny do dostarczenia 260W przez akcesorium zasilające tego dnia.

Ten sam ultra-wysoko-watowy system ma również integrować wiele 100W "pompy ładujące", podobnie jak w przypadku 240W w GT3 rozwiązanie; potem znowu, Infinix 'nowy power brick podobno pakuje 4 z nich, w przeciwieństwie do 3 w Realme's SuperVOOC wersja.

Wreszcie, OEM jest teraz podobno również mieć równie przełomowy 100W bezprzewodowe ładowanie system w rozwoju w tej chwili.

Kup 200W UGREEN Nexode desktopowa ładowarka USB na Amazon.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Następny smartfon Infinix ThunderCharge ma być dostarczany z 260W cegłą zasilającą
Deirdre O'Donnell, 2023-03- 4 (Update: 2023-03- 4)