Notebookcheck Logo

Motorola Razr 2023: Wyciekło nowe zdjęcie smartfona Razr następnej generacji

Razr 2023 będzie dostępny w co najmniej dwóch kolorach. (Źródło obrazu: Evan Blass)
Razr 2023 będzie dostępny w co najmniej dwóch kolorach. (Źródło obrazu: Evan Blass)
W sieci pojawiło się zdjęcie prototypu Razr 2023. Razr 2023 zostanie wprowadzony na rynek jeszcze w tym roku z nietypowym designem, w tym ogromnym wyświetlaczem na okładce i jaskrawoczerwonym dolnym panelem w jednym z jego wariantów.
Android Foldable Leaks / Rumors Smartphone

91mobiles wyciekło zdjęcie hands-on niewydanego jeszcze smartfona Motorola Razr. Chociaż strona udostępniła tylko jedno zdjęcie, pasuje ono do innych, które Evan Blass i The Tech Outlook ujawnili w zeszłym miesiącu. Obecnie oczekuje się, że urządzenie zostanie wprowadzone na rynek jako Razr 2023 lub Razr (2023). Dla przypomnienia, Motorola skraca również obecny model do "Razr 22" w swoich materiałach promocyjnych.

Z tego co możemy powiedzieć, obraz osadzony poniżej jest pierwszym zdjęciem prawdziwego egzemplarza Razr 2023; wcześniej wszystkie zdjęcia urządzenia były renderami prasowymi. Obraz jest niewątpliwie prototypu jednostki, a nie modelu detalicznego chociaż, z "NOT FOR SALE" wydrukowane nad jego wyświetlaczu pokrywy. Opierając się na wyciekłych renderów prasowych, Razr 2023's wyświetlacz pokrywa rozciąga się wokół jego obiektywów aparatu, jak również jego mały LED flash. Jednak stosunkowo duży wyświetlacz będzie zatrzymywać się w pobliżu drukowanego tekstu.

Dodatkowo, przeciek potwierdza, że Razr 2023 będzie dostępny w co najmniej dwóch kolorach, co The Tech Outlook's teasery tylko sugerowały. Niewydane urządzenie wydaje się mieć stosunkowo cienki zawias też, choć nie jest jasne, czy pozwoli to obu stronom siedzieć równo po zamknięciu. Motorola ma ujawnić Razr 2023 na 1 czerwca, ale ceny nie wyciekły jeszcze.

(Źródło obrazu: 91mobiles)
(Źródło obrazu: 91mobiles)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Motorola Razr 2023: Wyciekło nowe zdjęcie smartfona Razr następnej generacji
Alex Alderson, 2023-03-11 (Update: 2023-03-11)