Notebookcheck Logo

Motorola Moto Watch 200: Leaker dzieli się sprzecznymi zdjęciami niewydanego przystępnego smartwatcha

Nowy przeciek pokazuje Moto Watch 200 z okrągłym wyświetlaczem. (Źródło obrazu: @_snoopytech_)
Nowy przeciek pokazuje Moto Watch 200 z okrągłym wyświetlaczem. (Źródło obrazu: @_snoopytech_)
Znany leaker opublikował nowe zdjęcia kolejnego smartwatcha Motoroli. Podczas gdy wcześniejszy przeciek przedstawiał Moto Watch 200 z wyświetlaczem w kształcie wiewiórki, nowe zdjęcia sugerują, że tak nie będzie. Zamiast tego, Moto Watch 200 będzie wyglądał strasznie podobnie do swojego poprzednika, Moto Watch 100.
Smartwatch Wearable Leaks / Rumors

Na początku tego miesiąca, tj FCC opublikowała dokumentację dla Moto Watch 200, w tym grafikę pudełka. Jak już wtedy omawialiśmy, pokazane zdjęcia przedstawiały Moto Watch 200 jako posiadający wyświetlacz w kształcie kwadratu, w przeciwieństwie do swojego poprzednika. W efekcie, zmiana przybliża ofertę budżetowego smartwatcha Motoroli do niektórych droższych rówieśników, takich jak Apple Watch Series 8 lub Apple Watch Ultra. Jednak nowsze zdjęcia udostępnione przez @_snoopytech_dostarczają potencjalnie sprzeczny pogląd.

Konkretnie, obrazy pokazują Moto Watch 200 jako posiadający okrągły wyświetlacz. Dla odniesienia, wyobrażamy sobie, że @_snoopytech_uzyskał te obrazy z oficjalnych materiałów marketingowych, w przeciwieństwie do FCC. Teoretycznie nowe zdjęcia nie zaśmiecają tych przedstawionych przez FCC. Zamiast tego, Motorola mogła stworzyć dwa modele z tym samym wnętrzem, jak to ma w zwyczaju robić Amazfit ze swoimi smartwatchami. Napisy na plecach okrągłego smartwatcha podkreślają to, z FCC ID (MOSWZ200) jego kwadratowego rodzeństwa zawarte obok nazwy marki "Moto Watch 200".

Najwyraźniej okrągły model obsługuje autorskie ładowanie bezprzewodowe, a także czujnik tętna i wymienne paski do zegarka. Podobnie, przeciek FCC potwierdził, że Moto Watch 200 wystartuje również z aluminiową obudową, z łącznością Bluetooth LE i GPS również na pokładzie. Bez zaskoczenia, smartwatch będzie wodoodporny do 5 ATM, jak również. Podczas gdy data premiery nie wyciekła jeszcze, oficjalne materiały marketingowe sugerują, że Motorola jest blisko wprowadzenia urządzenia na rynek. Certyfikacja Moto Watch 200 w FCC sugeruje, że smartwatch otrzyma również premierę w Ameryce Północnej.

(Źródło obrazu: @_snoopytech_)
(Źródło obrazu: @_snoopytech_)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 11 > Motorola Moto Watch 200: Leaker dzieli się sprzecznymi zdjęciami niewydanego przystępnego smartwatcha
Alex Alderson, 2022-11- 1 (Update: 2022-11- 1)