Notebookcheck Logo

Meizu 20 zadebiutuje z płaskim wyświetlaczem, ładowaniem 80W i łącznością satelitarną

Nowy plakat Meizu 20. (Źródło: Meizu via WHYLAB)
Nowy plakat Meizu 20. (Źródło: Meizu via WHYLAB)
Meizu ma dokonać powrotu na chińskim Android rynku flagowych smartfonów w 2023 roku, być może z unikalnym punktem sprzedaży integracji first-party z samochodów, takich jak Geely's Zeekr1. Teraz, nowy patent zgłoszony przez firmę może wskazywać na jego iPhone-esque design, choć z zupełnie innym garbem aparatu.
5G Android E-Mobility Launch Smartphone Touchscreen

Meizu podobno zgłosiło patent na nowy projekt smartfona. Potem znowu IP szczerze mówiąc mocno przypomina m.in RedMagic 8 Pro, tylko bez 3.5mm jack czy kamery selfie pod wyświetlaczem. Zamiast tego, jest konwencjonalny centralny dziurkacz ustawiony w płaskim wyświetlaczu.

Patent Meizu twierdzi również projekt dla indywidualne pierścieni tylnej kamery, w pionowej linii biegnącej w dół od 1 rogu. Istnieją 4 z nich, choć 1 mówi się, że jest dla lampa pierścieniowa niż obiektyw.

Ten nowy wyciek, w połączeniu z rzekomym oficjalnym plakatem od marki, napędził spekulacje, że ujawniają one Meizu 20's wygląd przed premierą.

Oczekuje się, że 20 zrobi to jako Snapdragon 8 Gen 2-napędzany smartfon, który może również zadebiutować Flyme Auto na chińskim rynku. Rozwiązanie programowe może być odpowiednikiem Meizu's Android skórka dla Geely's najnowszych pojazdów, teraz gdy producent samochodów jest właścicielem OEM urządzeń mobilnych.

Według najnowszych przecieków, kierowcy, którzy mogliby się skusić na urządzenie z serii 20 ze względu na lepszą integrację (i fakt, że można je kupić bezpośrednio przy marque's salonach samochodowych) mogą być skłonni do zakupu nowego urządzenia z 80W ładowania dla jego 4,700mAh bateria.

Następnie ponownie, Meizu jeszcze potwierdzić lub zaprzeczyć żadnej z tych pogłosek z formalnego uruchomienia, chociaż zostało powiedziane, aby zaplanować jeden zbiegnie się z obchodami Lunar New Year.

Kup Meizu MbluHIFI Audio DAC/USB typ-C do 3.5mm adapter na Amazon

Meizu podobno patentuje nowy projekt smartfona. (Źródło: WHYLAB via Weibo)
Meizu podobno patentuje nowy projekt smartfona. (Źródło: WHYLAB via Weibo)
 
Please share our article, every link counts!
.170
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 01 > Meizu 20 zadebiutuje z płaskim wyświetlaczem, ładowaniem 80W i łącznością satelitarną
Deirdre O'Donnell, 2023-01-25 (Update: 2023-01-25)