Mangmi publikuje szczegóły dotyczące swojego nadchodzącego handhelda, Pocket Max Pocket Maxw kawałkach. Zaledwie kilka dni temu ujawniła projekt handhelda w szczegółachwraz ze specyfikacją wyświetlacza. Teraz dołączył do tego zdjęcia przedstawiające urządzenie w dwóch nowych kolorach.
Na podstawie wcześniejszych informacji wiadomo już, że Pocket Max zostanie wprowadzony na rynek w kolorze czarnym. Teraz Mangmi udostępniło zdjęcia Pocket Max w dwóch dodatkowych kolorach - White i Retro GB. Wszystkie trzy kolory mają szklany front, który wystaje poza wyświetlacz.
Jeśli chodzi o przyciski i spusty, wersja Black ma dopasowane przyciski i spusty, podczas gdy przyciski akcji mają pomarańczowe oznaczenia. To samo dotyczy wersji białej, ale wersja Retro GB, która jest podobna do wersji Mangmi Air Xwybiera czarne przyciski kciuka, podczas gdy D-Pad, spusty i przyciski naramienne są bordowe.
Jak dotąd Mangmi potwierdziło jedynie specyfikację wyświetlacza Mangmi Pocket Max. Handheld będzie wyposażony w 7-calowy wyświetlacz OLED z częstotliwością odświeżania 144 Hz i rozdzielczością Full HD. Wyświetlacz ma obsługiwać HDR, współczynnik kontrastu 100 000:1 i 155% gamę kolorów sRGB.
Oczekuje się, że Mangmi poda dodatkowe szczegóły, takie jak procesor, pamięć RAM, pamięć masowa i pojemność baterii w miarę upływu czasu. Nie wiadomo jednak, czy wszystkie te szczegóły zostaną ujawnione przed końcem 2025 roku, czy też będziemy musieli poczekać do 2026 roku, aby uzyskać pełny obraz.










