Notebookcheck Logo

Lenovo prezentuje w Chinach linię laptopów do gier GeekPro G5000, skierowaną do graczy budżetowych

Lenovo GeekPro G5000 zostaje zaprezentowany w Chinach. (Źródło obrazu: Gizmochina)
Lenovo GeekPro G5000 zostaje zaprezentowany w Chinach. (Źródło obrazu: Gizmochina)
Lenovo zaprezentowało nowy dodatek do swojej linii laptopów do gier - GeekPro G5000. Seria GeekPro ma zaspokajać segment gier w przystępnej cenie i jest pozycjonowana poniżej bardziej zaawansowanych ofert Legion 5 i Legion 7. Lenovo zaprezentowało GeekPro G5000 w Chinach, ale globalne ceny i specyfikacje nie są jeszcze dostępne.
Gaming Laptop / Notebook

Lenovo Legion, który obejmuje takie serie jak Legion 5 i Legion 7, to znana linia gamingowa firmy. Chociaż seria ta ma dość przystępne cenowo oferty, takie jak Legion 5 15 G6lenovo nie oferuje jeszcze czegoś na wzór HP Victus - niedrogi laptop do gier, który dostaje podstawy prawo dla mniej poważnych graczy.

To zmienia się teraz, jednak. Niedawno firma zaprezentowała nową linię laptopów do gier w Chinach pod szyldem GeekPro, z których pierwszym jest GeekPro G5000.

Lenovo najwyraźniej pozycjonuje GeekPro G5000 wzdłuż linii nowoczesnych konsol do gier, ale bez Legion"tagu premium cena z celem przyciągnięcia graczy budżetowych.

Specyfikacja GeekPro G5000 nie jest jeszcze dostępna, ale można się spodziewać, że będzie on wyposażony w procesory najnowszej generacji, podstawowy lub średniej klasy układ graficzny oraz prawdopodobnie wyświetlacz o wysokiej częstotliwości odświeżania.

Cena nie jest znana, nie wiadomo też, czy Lenovo wprowadzi linię GeekPro na rynki światowe.

Kup Lenovo Legion 5 z Ryzenem 5 5600H i RTX 3050 Ti na Amazon

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 02 > Lenovo prezentuje w Chinach linię laptopów do gier GeekPro G5000, skierowaną do graczy budżetowych
Vaidyanathan Subramaniam, 2023-02-21 (Update: 2023-02-21)