Notebookcheck Logo

Intel Graphics Driver 15.65.3.4849

Warto odnotować, że pojawiły się nowe sterowniki do układów graficznych firmy Intel.
Sylwester Cyba,

Kluczowe zmiany to optymalizacje pod kątem gier Age of Empires: Definitive Edition oraz Final Fantasy XII: The Zodiac Age HD. Poza obsługą tych nowych gier mowa jest także o tym, że panel sterowania (Intel Graphics Control Panel) serwuje ustawienia gier z automatu (nie trzeba otwierać tej aplikacji i ustawiać wszystkiego ręcznie).

Zmian jest więcej i można wymienić choćby: wyższą wydajność pod pełnym obciążeniem (układy Intel Core 6. generacji i nowsze), poprawienie wykorzystania pamięci (Vulkan API i dekodowanie HEVC), płynniejsze odtwarzanie wszelkich formatów wideo (wszystkie kodeki) a dzieje się to przy mniejszym zapotrzebowaniu na energię (filmy będą chodzić dłużej na sprzęcie z Core 7. generacji lub nowszym).

Składniki instalatora:

  • Intel Graphics Driver,
  • Intel Display Audio Driver (10.24.00.3),
  • Intel Media SDK Runtime,
  • Intel OpenCL Driver,
  • Intel Graphics Control Panel,
  • Vulkan Runtime Installer (1.0.65.0).

Kto jest ciekaw informacji zamieszczonej przez samego producenta, ten znajdzie ją tutaj (jednak jest ona napisana w języku angielskim). Tam też można znaleźć narzędzie o nazwie Intel Driver & Support Assistant, które z automatu rozpoznaje układ graficzny i aktualizuje sterowniki.

Źródło: LaptopMedia.com

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2018 02 > Intel Graphics Driver 15.65.3.4849
Sylwester Cyba, 2018-02-20 (Update: 2018-02-20)