Notebookcheck Logo

8,400 W Inmotion RS electric scooter with 68 mph top speed, 100-mile range blasts past Kickstarter goal

Inmotion RS to wielofunkcyjna hulajnoga elektryczna o bezkompromisowych osiągach. (Źródło zdjęcia: Inmotion)
Inmotion RS to wielofunkcyjna hulajnoga elektryczna o bezkompromisowych osiągach. (Źródło zdjęcia: Inmotion)
Firma Inmotion uruchomiła kampanię na Kickstarterze dla swojego najnowszego produktu e-mobilności - szalonego skutera elektrycznego o mocy 8 400 W, zdolnego do osiągania prędkości autostradowych dzięki konfiguracji z dwoma silnikami. Kampania na Kickstarterze okazała się ogromnym sukcesem, generując ponad dziesięciokrotność celu w ciągu zaledwie dwóch tygodni.
E-Mobility Launch

Hulajnoga elektryczna RS firmy Inmotion została niedawno uruchomiona w ramach kampanii crowdfundingowej Kickstarter kampania crowdfundingowa, która w ciągu kilku dni przekroczyła cel 10 012 USD, kończąc się na 128 441 USD zadeklarowanych w momencie pisania tego tekstu. Jest to pierwsza kampania firmy z Hongkongu na Kickstarterze, mimo że na przestrzeni lat wprowadziła ona na rynek liczne skutery elektryczne i monocykle. Warto zauważyć, że Inmotion gwarantuje dostawę nagród na każdym poziomie zastawu, ale firma ogranicza zakupy do Stanów Zjednoczonych.

Inmotion RS jest wyposażony w parę silników elektrycznych o mocy 4200 W, które mogą rozpędzić hulajnogę do maksymalnej prędkości 68 mil na godzinę. Ta prędkość maksymalna jest możliwa tylko dzięki dość sporej baterii 2880 Wh, która według Inmotion może zapewnić od 75 do 100 mil zasięgu na pełnym naładowaniu. RS może również pokonywać wzniesienia o nachyleniu do 25°, co czyni go raczej praktycznym w miejscach, w których mniej wydajne hulajnogi elektryczne miałyby trudności.

Jedną z najciekawszych cech Inmotion RS jest system dostosowywania zawieszenia Transforming. Przednie i tylne zawieszenie hulajnogi elektrycznej RS można regulować na czterech wstępnie ustawionych poziomach wysokości, zmieniając prześwit dla różnych terenów i przypadków użycia. System Transforming pozwala na prześwit 183 mm (7,2"), 232 mm (9,1"), 279 mm (10,9") i 303 mm (11,9"), przy czym niższe ustawienia zapewniają lepszą stabilność przy dużej prędkości na gładkich drogach, podczas gdy wyższe opcje zwiększają szanse na nierównych drogach.

Wysokowydajne silniki, bateria i inne technologie wiążą się jednak ze znaczną wagą, a Inmotion RS waży aż 58 kg (128 funtów). Nie trzeba dodawać, że prawdopodobnie nie będziesz nosić tego konkretnego skutera elektrycznego w autobusie lub po schodach. W czasie trwania Kickstartera, hulajnoga elektryczna Inmotion RS kosztuje 3499 USD, ale po premierze cena wzrośnie do 4599 USD. Oczekuje się, że dostawy hulajnogi elektrycznej Inmotion RS rozpoczną się w lipcu 2023 roku.

Kup uchwyt RUIGPRO 360° na kierownicę motocykla i roweru na Amazon.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Hulajnoga elektryczna Inmotion RS o mocy 8 400 W, prędkości maksymalnej 68 mil na godzinę i zasięgu 100 mil przekroczyła cel Kickstartera
Julian van der Merwe, 2023-05-24 (Update: 2023-05-24)