Notebookcheck Logo

Huawei wypuszcza Watch D w Europie za 399 euro z bonusem za zamówienie przedpremierowe

Watch D dotarł do Europy, ale jeszcze nie ma premiery w Wielkiej Brytanii. (Źródło zdjęć: Huawei)
Watch D dotarł do Europy, ale jeszcze nie ma premiery w Wielkiej Brytanii. (Źródło zdjęć: Huawei)
Huawei sprzedaje teraz w Europie Watch D, swój smartwatch premium, który może wykonywać EKG i mierzyć poziom ciśnienia krwi poprzez wbudowany mankiet do pomiaru ciśnienia krwi. Wyposażony również w duży wyświetlacz AMOLED, Watch D będzie wkrótce dostępny w Wielkiej Brytanii również za 349,99 funtów.
Smartwatch Wearable Launch

Huawei w końcu rozpoczął sprzedaż Watch D w Europie, pięć miesięcy po potwierdzeniu, że smartwatch będzie dostępny w tym regionie. Z jakiegoś powodu, Watch D nie jest jeszcze możliwy do zamówienia w Wielkiej Brytanii. Zamiast tego, strona internetowa firmy w Wielkiej Brytanii nadal wyświetla przycisk "powiadom mnie" na swojej liście produktów Watch D. Huawei potwierdził jednak, że Watch D będzie kosztował 349,99 GBP w Wielkiej Brytanii, o 50 GBP więcej niż Watch GT 3 Pro Titanium.

Co zaskakujące, Huawei wprowadził Watch D w strefie euro za 399 euro, o 50 euro taniej niż oczekiwano. Dodatkowo firma dorzuci za darmo parę inteligentnych wag Huawei Scale 3, które zwykle sprzedają się za €69. Ponadto, Huawei oferuje €50 zniżki na FreeBuds 4i i FreeBuds Pro 2, a także 3-miesięczną subskrypcję Huawei Health+ i trzy lata gwarancji zamiast dwóch.

Dla przypomnienia, Watch D występuje w Europie tylko w czarnym wykończeniu z czarnym paskiem do zegarka. O ile możemy powiedzieć, Watch D jest wymienny, chociaż będziesz potrzebował pierwszej strony, aby użyć jego unikalnej funkcji mankietu ciśnienia krwi. Podobnie, Watch D ma 51 mm obudowy, w której Huawei zawarł 1,64-calowy wyświetlacz AMOLED i liczne funkcje monitorowania zdrowia. Proszę zobaczyć nasz odpowiedni artykuł o premierze aby uzyskać więcej szczegółów na temat Watch D.

(Źródło obrazu: Huawei)
(Źródło obrazu: Huawei)
(Źródło obrazu: Huawei)
(Źródło obrazu: Huawei)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 10 > Huawei wypuszcza Watch D w Europie za 399 euro z bonusem za zamówienie przedpremierowe
Alex Alderson, 2022-10-12 (Update: 2022-10-12)