Notebookcheck Logo

Hover X1, "najlepsza przenośna kamera lotnicza", przekroczyła linię docelową crowdfundingu w ciągu pierwszych 24 godzin

Hover X1. (Źródło: ZeroZero)
Hover X1. (Źródło: ZeroZero)
ZeroZero reklamuje swój nowy Hover X1 jako najmniejszy i najlżejszy dron z kamerą na świecie - a przynajmniej na Indiegogo. Zadebiutował on na platformie crowdfundingowej dzisiaj (25 maja 2023 r.) i zgromadził już ponad ośmiokrotność pierwotnego celu. Ocenia się, że "przeniesie Twój materiał filmowy na wyższy poziom" dzięki wstępnie zaprogramowanym trybom ujęć lotniczych dla wideo do 2,7K.
Accessory Android Gadget Launch Camera Software

ZeroZero reklamuje swojego drona Hover X1 jako potencjalnie "kinową" alternatywę dla kamer akcjiselfie i smartfonówponieważ może zabrać ich kamera-w niebo w sposób "bez użycia rąk". Ta nowa odpowiedź na Snapchata Pixy ma również na celu "przywrócenie radości z latania" dzięki ścieżkom lotu, które skutkują niektórymi z najpopularniejszych typów ujęć (takich jak "orbita", "zoom out" lub "ptasie oko") znanych z vlogów lifestyle'owych lub sportowych na całym świecie.

Jednak w przeciwieństwie do Pixy, ZeroZero zaprojektowało 125 gramową (g) formę, która pozwala X1 na składanie i rozkładanie "zamkniętych" klatek łopat śmigła wokół centralnego rdzenia, który integruje baterię ocenianą na ~ 20 lotów na jednym ładowaniu, a także kamerę 12 MP, 2,7K / 30 klatek na sekundę (lub FHD / 60 klatek na sekundę lub HDR).

X1 jest również przystosowany do elektronicznej stabilizacji obrazu (EIS) i "poziom 4" odporność na wiatr. Jest również wyposażony w "zaawansowaną VIO (Visual Inertial Odometry)" i czujnik ToF zamiast GPS. Według ZeroZero zapewnia to możliwość latania w pomieszczeniach i zmniejsza prawdopodobieństwo "zgubienia" właściciela.

X1 został uruchomiony za pośrednictwem Indiegogo dzisiaj (25 maja 2023 r.) z celem finansowania wynoszącym US $5,000 - chociaż już znacznie przekroczył ten cel, osiągając obecnie łączną kwotę nieco ponad 40 000 USD. Jego cena zaczyna się od 299 USD i obecnie przewiduje się, że zostanie wysłany do sponsorów w czerwcu 2023 r.

Alternatywnie, DJI Mini 2 SE jest dostępny na Amazon

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Hover X1, "najlepsza przenośna kamera lotnicza", przekroczyła linię docelową crowdfundingu w ciągu pierwszych 24 godzin
Deirdre O'Donnell, 2023-05-26 (Update: 2023-05-26)