Chińskie wersje Honor 400 i Honor 400 Pro mają baterię o pojemności 7 200 mAh i choć może się wydawać, że jest to największa pojemność baterii w smartfonie Honor, tak nie jest. Smartfon Honor o największej pojemności baterii to Honor Power wprowadzony na rynek w kwietniu 2025 roku z baterią o pojemności 8 000 mAh. Wygląda jednak na to, że ten tytuł nie utrzyma się długo, ponieważ chiński producent ma w drodze dwa nowe smartfony z bateriami o większej pojemności.
Chińska agencja 3C certyfikowała dwa nowe smartfony Honor o numerach modeli odpowiednio "MTN-AN00" i "MTN-AN80". Zgodnie z informacjami odkrytymi w bazie danych agencji, oba smartfony będą miały ogromną pojemność znamionową baterii wynoszącą 8 100 mAh i typową pojemność baterii wynoszącą 8 200 mAh - wzrost o 1 000 mAh w porównaniu z serią 400 Honor serii 400.
Oprócz pakowania ogromnych baterii, certyfikacja ujawnia również, że oba telefony będą miały ładowarki o numerach modeli "HN-200400C00" i "HN-200400C01", które mają maksymalną moc wyjściową 80W. Chociaż jest to odrobinę wolniejsze niż szybkie ładowanie 90 W w Honor 400 Pro, jest to znaczący wzrost w porównaniu z ładowaniem 66 W w Honor Power.
Tożsamość nowych telefonów nie jest znana, ale istnieją spekulacje, że mogą one zostać wprowadzone na rynek jako Honor X70 lub Honor Power 2.
Źródło(a)
Przez ITHome