Notebookcheck Logo

Plotka | Honor seria 90 smartfonów Android zostanie wprowadzona na rynek w połowie 2023 roku z ulepszoną specyfikacją aparatu i wydajnością

Wstępny przeciek Honor serii 90? (Źródło: Weibo)
Wstępny przeciek Honor serii 90? (Źródło: Weibo)
Honor ma zamiar zaprezentować następców swojej obecnej serii 80 smartfonów klasy premium klasy średniej Android w 2023 roku. Uważa się, że urządzenia te poprawią jakość fotografii i wideografii w porównaniu z ich przodkami. Tymczasem nowy obraz rzekomo związany z serią 90 może wskazywać na długo oczekiwaną aktualizację projektu.
5G Android Leaks / Rumors Smartphone Phablet

Honor może podążać za swoim Magic5 serii flagowych smartfony z urządzeniami dla następnego poziomu w dół, jak w przypadku ich seria 80 z 2022 roku.

Urządzenia te były pionierami w zakresie wysokiej rozdzielczości 160MP sensora dla ich formatu; jednak ich zdjęcia i filmy okazały się rozczarowujące dla wielu Honor fanów, zgodnie z dobrze poinformowanym tipsterem The Factory Manager's Classmateprzynajmniej.

Ten sam leaker zapewnia jednak, że next-genowa linia "90" będzie uczyć się na błędach swoich poprzedników, wprowadzając ulepszenia w dziale aparatów. W tym celu, jeden lub więcej z nich może uaktualnić do OIS dla redukcji drgań w filmach.

Uważa się również, że seria 90 zostanie wprowadzona z podwójnymi głośnikami pod koniec maja 2023 roku.

W międzyczasie, nowe zdjęcie pokazujące różnej wielkości koncentryczne okręgi wykonane z czegoś, co wydaje się być czerwonym naczyniem z napisem "Honor 90" może sugerować odświeżenie projektu, być może mile widziane w serii, która uparcie trzyma się bardzo podobnego wyglądu wygląd przez kilka generacji.

Buy an Honor X8 na Amazon

Rzekomy inauguracyjny wyciek plakatu Honor 90. (Źródło: The Factory Manager's Classmate via Weibo)
Rzekomy inauguracyjny wyciek plakatu Honor 90. (Źródło: The Factory Manager's Classmate via Weibo)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 02 > Honor seria 90 smartfonów Android zostanie wprowadzona na rynek w połowie 2023 roku z ulepszoną specyfikacją aparatu i wydajnością
Deirdre O'Donnell, 2023-02- 3 (Update: 2023-02- 3)