Notebookcheck Logo

Honor Magic Vs3 prezentuje swój design przed premierą 12 lipca

Honor Magic Vs3 powinien kosztować mniej niż Magic V3. (Źródło obrazu: Honor)
Honor Magic Vs3 powinien kosztować mniej niż Magic V3. (Źródło obrazu: Honor)
Oczekuje się, że Honor Magic Vs3 zostanie wprowadzony na rynek jako bardziej przystępne cenowo rodzeństwo Honor Magic V3. Teraz oficjalne rendery zapewniły dobre spojrzenie na nadchodzące składane urządzenie, które ma bardziej subtelny wygląd niż Magic V3. Potwierdzono również opcje kolorów i pamięci masowej.
Android Smartphone Leaks / Rumors

Honor ma duże wydarzenie zaplanowane na 12 lipca, podczas którego planuje ogłosić kilka produktów, w tym nowe składane smartfony. Jednym z nich jest Honor Magic V3ale pojawi się on wraz z bardziej przystępnym cenowo modelem o nazwie Honor Vs3, którego rendery zostały opublikowane.

Honor Magic Vs3 zostanie wprowadzony na rynek jako następca Honor Magic Vs2 ogłoszonego w październiku 2023 roku. Z renderów telefonu przesłanych na stronę Honor wynika, że Magic Vs3 ma inny design niż nie tylko Magic V3, ale także Magic Vs2. Z tyłu nadal znajduje się wystająca wyspa aparatu, ale jest to szerszy prostokąt ze srebrnym paskiem pośrodku, który podkreśla obiektyw peryskopu. Lampa błyskowa również znajduje się poza wyspą aparatu.

Honor Magic Vs3 będzie miał do 1 TB pamięci masowej. (Źródło obrazu: Honor)
Honor Magic Vs3 będzie miał do 1 TB pamięci masowej. (Źródło obrazu: Honor)

Wygląda na to, że z przodu nic się nie zmieniło, ponieważ nadal znajduje się wyśrodkowany otwór na przednią kamerę, a rozmiar ramek wydaje się taki sam. Honor będzie sprzedawać Magic Vs3 w kolorach czarnym, zielonym i białym, podczas gdy warianty pamięci obejmują 256 GB, 512 GB i 1 TB.

Reszta specyfikacji jest nieznana, ale biorąc pod uwagę różnice między Honor Magic Vs2 i Honor Magic V2(dostępnym na Amazon.de za €1,407), możemy spodziewać się, że Magic Vs3 pominie niektóre funkcje premium, takie jak bateria krzemowo-węglowa i najnowszy flagowy procesor.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 07 > Honor Magic Vs3 prezentuje swój design przed premierą 12 lipca
Habeeb Onawole, 2024-07- 8 (Update: 2024-07- 8)