Notebookcheck Logo

Hisense ogłasza się #1 w wysyłce telewizorów na świecie w grudniu 2022 r

Nowy telewizor z serii U8K. (Źródło: Hisense)
Nowy telewizor z serii U8K. (Źródło: Hisense)
Hisense twierdzi teraz, że wysłał najwięcej jednostek ze wszystkich marek na globalnym rynku telewizorów. Te liczby, które odnoszą się do miesiąca grudnia 2022 roku, najwyraźniej pomogły również napędzić markę do #2 pod względem udziału w rynku w ciągu ostatniego roku. Hisense przypisuje również swój sukces sponsorowaniu niedawnego wydarzenia FIFA World Cup.
Business Monitor Smart Home Gadget Gaming

Według grupy badającej rynek AVC Revo, Hisense uderzył w ważny kamień milowy na swojej drodze do szczytu rynku telewizyjnego na świecie, dostarczając 2,326 mln jednostek w ostatnim miesiącu 2022 roku. OEM twierdzi teraz, że zajął drugie miejsce w tych kategoriach za cały 2022 rok.

Hisense - który jest również zaangażowany w takie obszary, jak "medycyna precyzyjna Living 3D-printed bone replacements to reach VA hospitals as part of VA Ventures' BioBone project" i optyka dla łączności jak również jego duży ekran dział konsumencki - zauważa, że sprzedał 12,2% więcej jednostek rok do roku na rynkach takich jak Europa i Japonia więcej jednostek rok do roku na rynkach takich jak Europa i Japonia, zwiększając tym samym swój udział w rynku globalnym do 12,06%.

Firma przedstawiła również te twierdzenia, jak również te, że zajęła wiodącą pozycję w rodzimych Chinach, podczas swojej kadencji jako sponsor ostatnich międzynarodowych mistrzostw w piłce nożnej międzynarodowych mistrzostw.

OEM teraz zobowiązuje się do budowania na swoim sukcesie poprzez utrzymanie jego zobowiązanie do wydania "więcej premium" w miarę upływu czasu. Jego CES 2023 pokaz wydaje się wzmacniać ten cel, chwaląc się nowymi modelami high-end zawierającymi najnowsze technologie, takie jak wysoka jasność mini-LED technologia, która powinna dołączyć do innych z wysokim współczynnikiem odświeżania OLED wkrótce.

Kup Hisense U8H-series TV na Amazon

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 02 > Hisense ogłasza się #1 w wysyłce telewizorów na świecie w grudniu 2022 r
Deirdre O'Donnell, 2023-02- 5 (Update: 2023-02- 5)