Notebookcheck Logo

Heybike Tyson wprowadza na rynek fat-tire e-bike z obsługą 4G, Bluetooth i GPS

Nowy Tyson. (Źródło: Heybike)
Nowy Tyson. (Źródło: Heybike)
Heybike "najbardziej zaawansowany" nowy e-bike ma dość standardowy silnik 750W, składany form-factor, powiększony o hydrauliczne zawieszenie przedniego widelca i hamulce tarczowe z "doskonałą siłą zatrzymania" Następnie ponownie, ma również wbudowaną łączność ocenioną na śledzenie swojej lokalizacji w razie potrzeby za pośrednictwem własnej aplikacji. Tyson jest obecnie dostępny w przedsprzedaży online.
Android E-Mobility Launch Security Software iOS Gadget

Dzięki swojej "jednoczęściowej", ale składanejkonstrukcja, położenie baterii, tylny bagażnik i zawieszenie z przednim widelcem, Heybike Tyson wygląda bardzo podobnie do potencjalnych rywali takich marek jak np ENGWE. Niemniej jednak, OEM zapewnia, że jego najnowszy e-bike oferuje większy spokój ducha dzięki takim funkcjom jak wbudowany GPS który obsługuje powiadomienia push, gdyby zdarzyło się, że zacznie się poruszać, gdy użytkownik zostawi go przywiązanego gdzieś.

Aplikacja Tyson's jest również oceniana jako oferująca przebieg, nawigację i ogólne raporty o stanie. Heybike zapewnia również, że wyróżnia się baterią 48V/15AH baterią który może podtrzymać zasięg do 55 mil z asystą pedałowania, lub ~40 mil bez. Wystawia również 7-calowy wyświetlacz TFT, aby kontrolować tę moc i prędkość w podróży.

Nowy e-bike jest pojazdem klasy 2, z maksymalną prędkością prędkość 28 mil na godzinę (mph, lub ~45 kilometrów na godzinę) i 7-biegowymi przekładniami od Shimano. Pójdzie do pre-orderu od 1 marca 2023 roku na heybike.com w kolorze czarnym, zielonym lub niebieskim za 1,699 USD - "ekskluzywna cena w przedsprzedaży", która, jak wskazuje OEM, może być najlepiej dostępna poprzez wpisanie się na listę oczekujących dostępną poprzez przycisk na stronie sprzedaży roweru.

Alternatywnie, sprawdź 750W/26x4.0-calowe koła/28mph/48V/17.5Ah wymienna bateria/Shimano 7-Speed ADDMOTOR M-550 Electric Mountain Bike na Amazon

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 02 > Heybike Tyson wprowadza na rynek fat-tire e-bike z obsługą 4G, Bluetooth i GPS
Deirdre O'Donnell, 2023-02-19 (Update: 2023-02-19)