Notebookcheck Logo

Halo Touch V2: centrum sterowania z wbudowanym wyświetlaczem i zaawansowanymi funkcjami

Halo Touch V2: centrum sterowania z dodatkowymi funkcjami i wyświetlaczem
ⓘ innoelement
Halo Touch V2: centrum sterowania z dodatkowymi funkcjami i wyświetlaczem
Dzięki przemyślanej konstrukcji urządzenie Halo Touch V2 łączy w sobie stację dokującą USB z wbudowanym wyświetlaczem i czytnikiem kart. Wbudowane pokrętło umożliwia intuicyjną regulację takich funkcji, jak głośność. Potencjalni nabywcy powinni jednak mieć pełną świadomość, że jest to urządzenie przeznaczone do samodzielnego montażu.
Gadget Launch Accessory

Halo Touch V2 jest bez wątpienia produktem typu „zrób to sam”. Nie oznacza to jednak, że nie jest on atrakcyjny dla przeciętnych użytkowników komputerów osobistych. Wymaga on wprawdzie pewnego wysiłku w zakresie konfiguracji i programowania, ale w zamian może zaoferować poziom personalizacji, którego zazwyczaj nie spotyka się w konwencjonalnych urządzeniach konsumenckich.

Pod względem funkcjonalności Halo Touch V2 pełni rolę stacji dokującej. Wyposażone jest w dwa porty USB typu A, jeden port USB typu C oraz obsługuje standard USB 2.0. Posiada również czytniki kart SD i microSD. Cechą charakterystyczną jest wbudowany wyświetlacz: okrągły panel IPS o rozdzielczości 360 × 360 pikseli. Ekran ten może wyświetlać obrazy, dane systemowe lub szczegółowe informacje o sprzęcie za pomocą narzędzi takich jak AIDA64. Wyświetlacz jest wbudowany bezpośrednio w obrotowy kontroler, co umożliwia intuicyjną obsługę niezależną od ekranu.

Użytkownicy mogą z łatwością regulować głośność, przewijać treści lub powiększać obraz, dzięki czemu urządzenie nadaje się zarówno do codziennych zadań, jak i do zadań związanych z produktywnością. Wbudowany licznik czasu Pomodoro dodatkowo zwiększa jego użyteczność. Cena urządzenia Halo Touch V2 wynosi 70 dolarów. Wysyłka odbywa się z Chin, a dodatkowa opłata za wysyłkę wynosi 18 dolarów. Nabywcy powinni również uwzględnić ewentualne cła importowe oraz dłuższy czas dostawy.

Źródło(-a)

Google LogoAdd as a preferred source on Google
Mail Logo
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2026 07 > Halo Touch V2: centrum sterowania z wbudowanym wyświetlaczem i zaawansowanymi funkcjami
Silvio Werner, 2026-07- 4 (Update: 2026-07- 4)