Notebookcheck

HP Elite Dragonfly

HP Elite Dragonfly
HP Elite Dragonfly
W firmie HP lubią laptopy i pokazali nowy model.
Sylwester Cyba,

W Kalifornii padło zapewnienie, że po 25 października 2019 roku w sprzedaży pojawi się laptop typu 2 w 1 o nazwie HP Elite Dragonfly (wyświetlacz o przekątnej 13,3" z HP Sure View Gen 3 i HP Privacy Camera). Najtańsza konfiguracja ma kosztować 1549 USD (w Europie należy doliczyć m.in. podatek VAT).

Co takiego ciekawego wymyślono na potrzeby tytułowego laptopa? Choćby zastosowanie plastiku wyławianego z oceanu. Tylko 5% materiału użytego do wytworzenia osłon głośników, ale zawsze coś. Lepsze to, niż nic - chwali się.

Z takich bardziej praktycznych kwestii to laptop HP Elite Dragonfly (kwalifikuje się do programu Intel Project Athena) ma działać na jednym ładowaniu nawet do 24,5 h. Sporo. Będzie możliwość zamówienia konfiguracji z modemem 4G LTE i to pewnie mocno obniży deklarowane przez producenta przebiegi (zależą m.in. od odległości od masztu operatora sieci komórkowej). Po stronie oprogramowania atrakcją dla użytkownika ma być pakiet HP WorkWell.

Model ten ma być wyposażony w procesor Intel Whiskey Lake. Jednym z portów peryferyjnych jest Thunderbolt 3.

Tytułowy laptop waży około 990 g (z akumulatorem o pojemności 38 Wh). Obudowa jest wykonana ze stopu aluminium i magnezu a niebieski kolor widoczny na załączonym zdjęciu to Dragonfly Blue.

Źródło: HP

#optional DFP tag ol_midmainframe2
#optional DFP tag ol_midmainframe3

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2019 09 > HP Elite Dragonfly
Sylwester Cyba, 2019-09-18 (Update: 2019-09-18)