Notebookcheck Logo

Globalny debiut Huawei MatePad Pro na kartach z najnowszą zapowiedzią premiery

MatePad Pro 11 2024. (Źródło: Huawei)
MatePad Pro 11 2024. (Źródło: Huawei)
Huawei dał wyraźne wskazówki dotyczące zbliżającej się międzynarodowej dostępności jednego lub więcej ze swoich najnowszych tabletów, z których każdy jest wyposażony w pojemną baterię do cienko-panelowego wyświetlacza OLED o wysokiej częstotliwości odświeżania. Z drugiej strony, inna "przełomowa innowacja" OEM, która ma zostać wprowadzona na rynek podczas wydarzenia w grudniu 2023 r., może okazać się bardziej intrygującą perspektywą.
Accessory Gadget Touchscreen Tablet

Huawei zaprosił swoich fanów, aby byli świadkami "Tworzenia piękna", które ma mieć miejsce podczas nadchodzącej " Premieryinnowacyjnego produktu". Z drugiej strony wydaje się, że przynajmniej część sprzętu, który ma zostać zaprezentowany, technicznie rzecz biorąc już widzieliśmy.

Może to wynikać z faktu, że jednym z produktów zerkających z boku nowego materiału promocyjnego Huawei jest najprawdopodobniej smukły bezel MatePad Pro 13.2 - lub jego Pro 11 2024 rodzeństwo. Są one dostępne na rynku chińskim z tytułowymi rozmiarami wyświetlaczy, częstotliwościami odświeżania wynoszącymi 144 Hz lub 120Hz oraz bateriami o pojemności odpowiednio 10 100 mAh lub 8 300 mAh.

Wygląda jednak na to, że wkrótce trafią na rynek globalny, ponieważ nowe wydarzenie Huawei odbędzie się w Dubaju. Z drugiej strony HarmonyOS (lub tabletów) może dołączyć prawdziwie nowatorskie akcesorium.

Ich częściowy teaser (znajdujący się w prawym górnym rogu plakatu) wygląda najbardziej jak opaska na nowe słuchawek - jednak gdyby tak było, byłby on znacznie bardziej monolityczny niż w przypadku FreeBuds Studioz ograniczonym zakresem dla fold-flat lub składane nauszników.

Alternatywnie, kształt może być częścią jakiegoś nowego Sony LinkBuds S konkurentów. Wszystko zostanie ujawnione 12 grudnia2023 roku na nowej scenie Huawei w Dubaju.

Proszę znaleźć FreeBuds Studio na Amazon.de

Huawei ogłasza wydarzenie dotyczące nowego produktu. (Źródło: Huawei)
Huawei ogłasza wydarzenie dotyczące nowego produktu. (Źródło: Huawei)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 12 > Globalny debiut Huawei MatePad Pro na kartach z najnowszą zapowiedzią premiery
Deirdre O'Donnell, 2023-12- 5 (Update: 2023-12- 5)