Notebookcheck Logo

Garmin poprawia żywotność baterii smartwatcha LTE w nowej aktualizacji

Smartwatch Garmin Bounce 2 (na zdjęciu) otrzymuje oprogramowanie w wersji 5.10. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Smartwatch Garmin Bounce 2 (na zdjęciu) otrzymuje oprogramowanie w wersji 5.10. (Źródło zdjęcia: Garmin)
Firma Garmin udostępnia oprogramowanie w wersji 5.10 dla jednego ze swoich niedawno wydanych smartwatchy. Jest to stabilna wersja dla modelu LTE, która zapewnia lepszą żywotność baterii, nową aktywność i obsługę kilku dodatkowych języków. Ponadto, dzięki tej aktualizacji, Garmin ulepszył obsługę połączeń na smartwatchu Bounce 2.
Smartwatch Wearable

Firma Garmin wydała nową stabilną aktualizację dla smartwatcha dla dzieci Bounce 2. To urządzenie do noszenia zostało wprowadzony na rynek we wrześniu 2025 rjako kontynuacja oryginalnego zegarka Bounce. Teraz oprogramowanie w wersji 5.10 pojawiła się około miesiąc po wersji 4.28. Ta wcześniejsza aktualizacja poprawiła responsywność paska LTE i naprawiła różne błędy.

Dziennik zmian dla wersji oprogramowania 5.10 ma poprawić żywotność baterii smartwatcha Bounce 2, gdy użytkownik znajduje się w obszarze o słabym LTE. Urządzenie do noszenia zyskuje nową aktywność, Fish, a Garmin wskazuje, że wprowadził ulepszenia do istniejących aktywności, takich jak Run, Walk i Bike.

Użytkownicy Bounce 2 mogą teraz uzyskać dostęp do kilku nowych języków, choć nie są one wymienione w informacjach o wersji 5.10. Kolejna zmiana dotyczy wibracji zegarka, które zostały wyłączone dla przypomnień w trybie szkolnym lub uśpienia. Usprawniono również wykonywanie połączeń podczas przełączania się z Wi-Fi na LTE, a także rozwiązano problem, który występował, gdy użytkownik próbował sparować wiele zestawów słuchawek lub wkładek dousznych z urządzeniem.

W poście na forum Garmin, przedstawiciel marki potwierdził, że wersja oprogramowania 5.10 jest już dostępna dla wszystkich użytkowników smartwatcha Bounce 2(obecnie 299,99 USD w Amazon). Aktualizację można zainstalować za pośrednictwem aplikacji Garmin Jr. App na podłączonym smartfonie.

Dziennik zmian oprogramowania w wersji 5.10 dla smartwatcha Garmin Bounce 2. (Źródło obrazu: Garmin)
Dziennik zmian oprogramowania w wersji 5.10 dla smartwatcha Garmin Bounce 2. (Źródło obrazu: Garmin)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
Mail Logo
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2025 11 > Garmin poprawia żywotność baterii smartwatcha LTE w nowej aktualizacji
Polly Allcock, 2025-11-20 (Update: 2025-11-20)