Pojawiła się nowa aktualizacja dla smartwatcha Garmin Approach S62: wersja oprogramowania 5.10. Pojawiła się ona ponad rok po poprzedniej aktualizacji, w wersji 5.00, która dodała obsługę PulseOx Spot Checks do wyświetlania w Garmin Connect Manager i zaktualizowała GPS urządzenia.
Wersja oprogramowania 5.10 wprowadza dwie poprawki błędów do Approach S62. Ta aktualizacja Garmin rozwiązuje problem z listą pól golfowych, gdzie niektóre układy pól zostały przypadkowo pominięte. Wystąpił również problem związany z plikami GPS Extended Prediction Orbit (EPO), które są używane do skrócenia czasu akwizycji GPS, zwykle obniżając je do mniej niż 30 sekund. Zgodnie z dziennikiem zmian, problem, który prowadził do wyświetlania niewłaściwego statusu, został rozwiązany.
W poście na forum Garminprzedstawiciel firmy stwierdził, że ta stabilna aktualizacja jest już dostępna dla wszystkich użytkowników Approach S62(obecnie 469,90 USD w Amazon). Aby pobrać tę aktualizację, należy przejść do aplikacji Garmin Connect lub Garmin Golf na smartfonie lub Garmin Express na komputerze.






