Notebookcheck Logo

GameRagon - nowy sklep z laptopami dla graczy

Teaser
Na początku września ruszył sklep GameRagon. Powstał on w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie sprzętem dla graczy komputerowych.

GameRagon to nowy sklep komputerowy, ale ma za sobą na tyle mocne zaplecze, że szybko powinien stać się liderem w tym segmencie rynku. Firma ma ponad 50 pracowników. O skali przedsięwzięcia najlepiej świadczy oferta produktowa. Wśród dostępnych laptopów dla graczy są notebooki Asus, Alienware, MSI i Lenovo. Wkrótce pojawią się kolejne marki. Bogata jest także oferta komputerów stacjonarnych, podzespołów i akcesoriów. Sprzęt będzie oferowany w odpowiednio atrakcyjnych cenach.

GameRagon ma na razie dwa punkty odbioru, w Poznaniu i we Wrocławiu, ale z czasem sieć tych placówek będzie się powiększać.

Rozwój sklepu będzie można śledzić na fanpage'u GameRagona na Facebooku oraz na naszym forum. Tam też będzie można znaleźć informacje o promocjach, najciekawszych ofertach oraz o organizowanych przez sklep konkursach. Jeżeli będzie takie zapotrzebowanie, powstanie temat rabatowy na naszym forum. Przedstawiciele sklepu będą aktywni na forum i będzie tam można kontaktować się z nimi przez prywatne wiadomości. Ekipę GameRagona będzie można także spotkać na wszystkich wydarzeniach związanych z grami, e-sportem i sprzętem dla graczy.

Jako że rozpoczęliśmy długofalową współpracę ze sklepem GameRagon, w najbliższym czasie będziemy mogli zrecenzować wiele laptopów dla graczy. Na stronie Notebookcheck.pl będą się także pojawiać informacje o nowościach w ofercie sklepu. 

Adres strony internetowej sklepu GameRagon.pl to http://www.gameragon.pl/.

Główny nr telefonu (infolinia) to 801 000 453.

Punkty odbioru (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00) mieszczą się w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 62 i we Wrocławiu przy ul. Łaciarskiej 4.

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2015 09 > GameRagon - nowy sklep z laptopami dla graczy
Tomasz Cyba, 2015-09- 3 (Update: 2015-09- 3)