Notebookcheck Logo

GEEKOM MiniAir 11 Special Edition unboxing

GEEKOM sprzedaje specjalną edycję MinAir 11 z kilkoma fajnymi gadżetami.
GEEKOM sprzedaje specjalną edycję MinAir 11 z kilkoma fajnymi gadżetami.
GEEKOM sprzedaje specjalną edycję swojego popularnego mini PC MiniAir 11. W tym unboxingu i przeglądzie przyjrzymy się temu, co znajduje się w specjalnym kolekcjonerskim pudełku
Accessory Chinese Tech Desktop Gadget Jasper Lake Launch Mini PC

Wstęp

GEEKOM świętuje swoją 19 rocznicę na różne sposoby. Oprócz wyprzedaży swojego katalogu mini PC, tajwański producent sprzedaje specjalną edycję popularnego MiniAir 11. Ten malutki desktop, który niedawno niedawno recenzowaliśmyskierowany jest do osób ceniących sobie budżet, ale oferuje wystarczającą wydajność do codziennych zadań biurowych i domowych.

W naszej recenzji podkreśliliśmy jego niskie zużycie energii i niewielkie rozmiary. Spodobał nam się również bogaty wybór portów (pomimo kompaktowej obudowy) i niemal bezgłośna praca. Wydajność jest niższa, ponieważ Jasper Lake Intel Celeron N5095 CPUto MiniAir 11 jest wystarczająco wydajny do przeglądania stron internetowych, podstawowej pracy z dokumentami, a nawet prostej edycji zdjęć

MiniAir 11 Special Edition jest ładnie zapakowany w odważne tealowe pudełko z wytłoczonym złotym logo na górze. Już na wstępie robi wrażenie, a wrażenia są jeszcze lepsze, gdy otwiera się wieko. Pudełko rozkłada się, odsłaniając cztery oddzielne przegródki.

Co jest w pudełku?

MiniAir 11 Special Edition znajduje się w prawej górnej części pudełka. Podczas gdy jego wnętrze jest identyczne jak w przypadku standardowego MiniAir 11, obudowa została przeprojektowana. Zamiast matowej czerni standardowej wersji, Special Edition posiada kolorystykę gunmetal gray. Na wierzchu znajduje się to samo oznaczenie, co na głównym pudełku, wyhaftowane w tym samym uderzającym kolorze teal, co jego opakowanie. Ogólny efekt jest dość oszałamiający i dodaje nieco pikanterii sprawie.

Reszta pudełka zawiera kilka innych smakołyków, w tym podkładkę pod mysz z ergonomiczną podpórką pod nadgarstki z logo GEEKOM, filcową torbę do przechowywania dołączonych akcesoriów (zasilacz, płytka VESA ze śrubami montażowymi, kabel HDMI, przejściówka z miniDP na HDMI) oraz ceramiczną figurkę maskotki Geekom, Geagle

Figurka ta jest ręcznie malowana i ma zdejmowane gogle. Jest to uroczy dodatek i stanowi miłe uzupełnienie biurka każdego fana GEEKOM.

Cały zestaw jest miłą celebracją firmy GEEKOM i jednego z jej najpopularniejszych produktów. Jeśli chcesz dostać w swoje ręce MiniAir 11 Special Edition, możesz go kupić na stronie GEEKOM za 279 USD (w momencie publikacji)

MiniAir 11 Special Edition został dostarczony przez GEEKOM na potrzeby tej krótkiej recenzji. Aby zapoznać się z MiniAir 11, sprawdź naszą recenzję tutaj.

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Laptopy > GEEKOM MiniAir 11 Special Edition unboxing
Sam Medley, 2022-10-10 (Update: 2022-10-10)