Notebookcheck Logo

Fujitsu CH55/J (Floral Kiss)

Teaser
Od listopada w japońskim sklepie Fujitsu Web Mart oraz w wybranych sklepach sieci agete będą dostępne ultrabooki z serii Floral Kiss.

Floral Kiss, Fujitsu o symbolu CH55/J, to produkt stworzony dla kobiet. 

Od strony technicznej jest to ultrabook z procesorem Intel Core i5 Ivy Bridge, systemem operacyjnym Windows 8 oraz dyskiem twardym o pojemności 500 GB (plus dostęp do usługi Fujitsu My Cloud).

Jako że to produkt zaprojektowany z myślą o kobietach, będzie sprzedawany ze specyficznymi aplikacjami, którymi są: album na wycinki z sieci (organizowanie produktów, sklepów, przepisów itp.), osobisty dziennik (organizacja wpisów udostępnianych przez Facebooka i Twittera) oraz horoskop na 12 dni (dostawcą treści jest Fortune@nifty). 

Fujitsu CH55/J będzie dostępny w kolorach: Elegant White, Feminine Pink, Luxury Brown oraz oznaczony logo firmy agete z branży jubilerskiej. Pierwsze trzy pojawią się 2 listopada a ostatni z wymienionych - 29 listopada 2012 roku.

W zestawie znajdują się nawiązujące do wzornictwa komputera dodatki: bezprzewodowa myszka, zasilacz oraz torba na laptop i pokrowiec na akcesoria.

Źródła: Fujitsu, engadget

Elegant White
Elegant White
Feminine Pink
Feminine Pink
Luxury Brown
Luxury Brown
górna pokrywa
górna pokrywa
wyłącznik i klawiatura
wyłącznik i klawiatura
zasilacz i myszka
zasilacz i myszka
album
album
dziennik
dziennik
horoskop
horoskop

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
Sylwester Cyba, 2012-10-19 (Update: 2015-05-15)