Notebookcheck

FitTech: własna fabryka na Tajwanie

W firmie FitTech są w trakcie realizacji inwestycji na Tajwanie.
Sylwester Cyba,

O tajwańskiej firmie FitTech już pisałem i powinna być kojarzona z usługami oraz maszynami pomocnymi przy produkcji matryc z podświetlaniem diodami mini LED i micro LED. Przyczynia się do obniżania kosztów wytworzenia produktu końcowego, więc na pomysły jej techników będzie jeszcze wzięcie.

Pora na kolejny etap w historii firmy FitTech. Zakupiono działkę inwestycyjną na Tajwanie i powstanie na niej fabryka. Oddanie obiektu do użytku jest spodziewane w ciągu trzech lat.

Fabryka ta to pomysł na optymalizację działalności. Do tej pory centrum badań i rozwoju (R&D) oraz obiekty produkcyjne były rozsiane w czterech różnych miejscach na Tajwanie. Na dodatek były tylko wynajmowane. Teraz w FitTech chcą pójść na swoje.

Efekty pracy ludzi zatrudnionych w firmie FitTech będą widoczne już w pierwszym półroczu 2020 roku. Mowa o maszynach do sortowania i sprawdzania diod micro LED.

Źródło: DigiTimes

, , , , , ,
search relation.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
 
#optional DFP tag ol_midmainframe2
#optional DFP tag ol_midmainframe3

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2020 01 > FitTech: własna fabryka na Tajwanie
Sylwester Cyba, 2020-01- 2 (Update: 2020-01- 2)