Notebookcheck Logo

Fimi Mini 3: Przystępny cenowo dron z ekosystemu Xiaomi startuje jako potencjalny zabójca DJI Mini z 48 MP, 4K60 i potężnymi funkcjami

Fimi Mini 3: Nowy dron jest odporny na silne wiatry.
Fimi Mini 3: Nowy dron jest odporny na silne wiatry.
Fimi Mini 3 to nowy i tani dron, pozycjonowany jako odpowiednia alternatywa dla konkurencyjnych dronów od DJI. Model ten obiecuje również wysoką jakość obrazu i jest wyposażony w czujnik Sony.
Gadget Launch

Fimi, które jest częścią ekosystemu Xiaomi, oferuje teraz nowego, kompaktowego i niedrogiego drona Mini 3, który może być również postrzegany jako alternatywa dla podobnego drona od DJI, obiecując potężne funkcje i niską wagę. Przy użyciu mniejszej baterii waga ma wynosić mniej niż 250 gramów, co jest szczególnie istotne z punktu widzenia przepisów prawnych.

Obiecuje się wysokiej jakości obrazy. 3-osiowy gimbal ma zapewnić ujęcia bez rozmyć, nawet przy silnym wietrze i w ruchu. Zainstalowano sensor Sony o rozdzielczości 48 MP, przy czym sensor CMOS ma rozmiar 1/2 cala. Specjalny chip AI-ISP podobno znacznie poprawił jakość zdjęć nocnych. Kąt widzenia wynosi 79°.

Nagrania poklatkowe można wykonywać w rozdzielczości 8000 x 6000, a filmy 4K przy 60 klatkach na sekundę. Czas lotu wynosi do 32 minut przy użyciu standardowego akumulatora, przy maksymalnej prędkości 18 metrów na sekundę. Dron może być obsługiwany przy wietrze o sile do 5 w skali Beauforta.

GPS, Beidou, Glonass i Galileo umożliwiają łatwą nawigację, dzięki czemu dron może również samodzielnie powrócić do punktu początkowego. Obsługiwane są również różne tryby śledzenia, dzięki czemu ludzie mogą być śledzeni na przykład podczas surfowania lub jazdy na rowerze. Zasięg transmisji danych wynosi do 9 kilometrów.

Fimi Mini 3 jest dostępny bezpośrednio od producenta w cenie nieco poniżej 300 USD. Potencjalnym nabywcom radzimy dowiedzieć się dokładnie, jakie są warunki wysyłki i cła importowe. Dostawa ma rozpocząć się pod koniec kwietnia. Można przypuszczać, że Fimi Mini 3, podobnie jak inne drony Fimi, prędzej czy później trafi również do Amazona.

Mówi się, że możliwe jest precyzyjne lądowanie.
Mówi się, że możliwe jest precyzyjne lądowanie.
Możliwe jest śledzenie użytkowników.
Możliwe jest śledzenie użytkowników.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Fimi Mini 3: Przystępny cenowo dron z ekosystemu Xiaomi startuje jako potencjalny zabójca DJI Mini z 48 MP, 4K60 i potężnymi funkcjami
Silvio Werner, 2024-04-16 (Update: 2024-04-16)