Notebookcheck Logo

Fiido - następna generacja E-MTB, skutera i "dwukołowego SUV-a" zaprezentowana na nowej stronie internetowej

Potencjalnie nadchodzący "heavy-duty" e-bike (Źródło: Fiido)
Potencjalnie nadchodzący "heavy-duty" e-bike (Źródło: Fiido)
Fiido ogłosiło, że rozpocznie nowy rok z nową stroną internetową, która zawiera wskazówki dotyczące wprowadzenia na rynek całej nowej gamy rowerów elektrycznych, z których niektóre mogą pojawić się w pierwszych formach marki. Wśród nich znajdzie się m.in. rower z niespotykaną dotąd ilością ulepszeń, pojazd pierwszej generacji w stylu górskim oraz coś z "większymi kołami, większą mocą i większą przygodą".
Accessory E-Mobility iOS Launch Leaks / Rumors Software

Fiido ogłosiła, że zbudowała sobie nową stronę internetową https://fiido.com/ dla swojej działalności w 2023 roku. Wygląda ona prawdopodobnie czyściej i bardziej moderm już teraz, i zawiera linki do produktów, takich jak jego Beast e-scooter z głównej strony. Przewijanie w dół ujawnia również teaser dla OEM's first-ever app, oceniane przyjść wkrótce do iOS przynajmniej z nowych funkcji, takich jak zdalne odblokowanie dla sparowanych rowerów.

Mogą one być kompatybilne z linią produktów Fiido na rok 2023, takich jak K1, który może być nowym rowerem dla dzieci; skuter z siedzeniem Q2, który może być sprzedawany za ~1,599 USD; C21, który ma pochodzić z "metr " niepodobny do żadnego innego, który pojawił się przed nim, oraz jako nowy "carbon e-bike" wspierany, aby zaoferować "wiele nieoczekiwanych i innowacyjnych funkcji" w ramie o wadze 13 kg.

W związku z tym, może on zostać znacznie przewyższony przez intrygujący nowy wariant z płaskim przednim bagażnikiem, jak również z zamontowanym z tyłu bagażnikiem z drewna, który ma być wprowadzony na rynek jako dwukołowa odpowiedź na "ciężkie SUV-y". Wydaje się jednak, że nowy Fiido "E-MTB" z build z budową pasującą do tej nazwy może być pierwszym, który wystartuje w 2023 roku.

Kup torbę na przednią rurę EMOJO z uchwytem na smartfon z Amazon

Fiido podpowiada, co nowego na 2023 rok. (Źródło: Fiido)
Fiido podpowiada, co nowego na 2023 rok. (Źródło: Fiido)
 

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 01 > Fiido - następna generacja E-MTB, skutera i "dwukołowego SUV-a" zaprezentowana na nowej stronie internetowej
Deirdre O'Donnell, 2023-01-10 (Update: 2023-01-10)