Notebookcheck

EVGA Z10

EVGA Z10
EVGA Z10
Obwieszczono debiut klawiatury o nazwie EVGA Z10, która nie tylko przyciąga oko, ale, co ważniejsze, spełnia wymogi stawiane przez współczesnych graczy komputerowych.
Sylwester Cyba,

Tak jak napisano na pudełku tytułowej klawiatury, jest ona mechaniczna (takie są preferowane jako wygodniejsze w użyciu i lepsze w grach; przełączniki marki Kailh) a podnadgarstnik jest przytrzymywany przez magnes. Oczywiście czymś musi się wyróżnić z tłumu (na tle konkurencji) i tym czymś jest m.in. podświetlanie RED LED (na czerwono oraz wiele stref i efektów ustalanych w oprogramowaniu EVGA Unleashed).

Klawiaturę EVGA Z10 stworzono z myślą o prostocie i wygodzie użytkowania. Stąd możliwość szybkiego przełączania między profilami czy łatwość tworzenia i wykorzystywania rozbudowanych makr. To samo odnosi się do niewielkiego wyświetlacza LCD, który można ustawić pod kątem pokazywanych na nim informacji.

Wspomniane wcześniej oprogramowanie producenta potrafi sprawdzać dostępność aktualizacji firmware'u (tego, co jest wgrywane do pamięci klawiatury) i samego EVGA Unleashed.

Źródło: TechPowerUp

, , , , , ,
search relation.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
 
#optional DFP tag ol_midmainframe2
#optional DFP tag ol_midmainframe3

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2018 04 > EVGA Z10
Sylwester Cyba, 2018-04- 6 (Update: 2018-04- 6)