Notebookcheck Logo

Doogee V30 jeszcze w tym roku z obsługą eSIM

Telefon Doogee V30 rugged z eSIM (Źródło: Doogee)
Telefon Doogee V30 rugged z eSIM (Źródło: Doogee)
Mimo, że zostanie wprowadzony na rynek jako telefon typu rugged, nadchodzący Doogee V30 posiada tył pokryty skórą ekologiczną oraz panel boczny inspirowany drewnem. Podczas gdy większość specyfikacji nie została jeszcze ujawniona, Doogee potwierdziło obsługę eSIM jako główną cechę V30. Dzięki niej w jednym czasie może być dostępnych do 4 różnych numerów eSIM.
Android ARM Smartphone Chinese Tech

Choć większość jego specyfikacji nie została jeszcze potwierdzona, już teraz wiadomo, że Doogee V10 i Doogee V20 będą miały godnego następcę w postaci V30. Opisywany przez Doogee jako "jeden z najlepiej zaprojektowanych smartfonów tego roku", V30 sportuje stylowy design z plecami ze skóry ekologicznej i wykończeniem panelu bocznego inspirowanym ziarnem drewna. Jednak najważniejszą cechą tego nadchodzącego wytrzymałego telefonu Android jest obsługa eSIM.

Rzekomo jedyny wytrzymały telefon z obsługą eSIM, Doogee V30 pojawi się przed końcem roku. Na podstawie dostępnych zdjęć możemy również potwierdzić, że Doogee V30 będzie wyposażony w projekt potrójnego aparatu z tyłu. Ponieważ Doogee potwierdziło już, że flagowe modele z rodziny Doogee V30 będą korzystać z m.in.MediaTek Dimensity 900procesor, który wspiera 108 MP aparaty główne, można również bezpiecznie założyć, że zespół aparatów głównych wykorzysta 108 MP sensor.

Również bazując na możliwościach wspomnianego chipsetu, możemy spodziewać się wyświetlacza 120 Hz także w high-endowych modelach Doogee V30. Doogee potwierdziło już, że modele mające wykorzystywać procesor Dimensity 900 zadebiutują jako V30 Pro i V30 Max Pro. Inne cechy, o których warto wspomnieć w przypadku tych słuchawek, to obsługa WiFi 6 i Bluetooth 5.2, łączność USB 3.0, nagrywanie i odtwarzanie wideo w jakości 4K @ 30 fps, pamięć masowa UFS 3.1, a także obsługa pamięci LPDDR5.

Dzięki funkcji eSIM, użytkownicy Doogee V30 mogą mieć w swojej słuchawce do 5 numerów telefonów dostępnych jednocześnie. Oznacza to pojedynczy zwykły SIM połączony z maksymalnie czterema numerami eSIM. Aby przełączyć aktywny eSIM, użytkownik musi zmienić ten wybrany w Ustawieniach.

Cena i arkusze specyfikacji nadchodzących słuchawek Doogee V30 zostaną ujawnione wkrótce, więc stay tuned.

Kup Doogee V20 na Amazon

Źródło(-a)

Doogee (poprzez e-mail)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 11 > Doogee V30 jeszcze w tym roku z obsługą eSIM
Codrut Nistor, 2022-11-28 (Update: 2022-11-28)