Notebookcheck Logo

DJI Osmo Mobile 7 i Pocket 3 przed potencjalną jesienną premierą

DJI może wkrótce planować wypuszczenie na rynek nowych urządzeń. (Źródło obrazu: DJI)
DJI może wkrótce planować wypuszczenie na rynek nowych urządzeń. (Źródło obrazu: DJI)
Wygląda na to, że DJI ma w zanadrzu coś więcej niż tylko następcę Mini 3 Pro. Nowe informacje wskazują, że DJI przygotowuje również zamienniki dla Osmo Mobile 6 i Pocket 2, nazwane odpowiednio Osmo Mobile 7 i Pocket 3.
Camera Gadget Leaks / Rumors

Fakt, że DJI przygotowuje się do zastąpienia Mini 3 Pro wkrótce, jest dobrze ugruntowany w tym momencie, a kolejny praktyczny wyciek dodatkowo wzmacnia ten pogląd. Jednak @quadro_newsustalił, że DJI opracowuje również nowsze wersje Osmo Mobile 6 i Pocket 2, odpowiednio gimbala do smartfonów i ręcznej kamery. Na razie DJI nie zaczęło dokuczać żadnemu z powyższych, pomimo ilości ostatnich przecieków związanych z Mini 4 Pro.

Według @quadro_newsdJI dodało odniesienia do Osmo Mobile 7 i Pocket 3 w swojej aplikacji. Osadzone poniżej ciągi znaków nie ujawniają żadnych szczegółów na temat samych niewydanych urządzeń. Ich włączenie do kodu aplikacji sugeruje, że DJI dokonuje ostatnich poprawek w swojej infrastrukturze przed publicznym wydaniem pary.

Co więcej, ten sam przeciek opublikował zdjęcie tego, co może być Pocket 3. Podobno uzyskany przez fana obraz sugeruje, że DJI już prezentuje kamerę w niektórych kręgach. Obecnie nie jest jasne, w jaki sposób DJI odróżni Osmo Mobile 7 i Pocket 3 od swoich poprzedników. Mając to na uwadze, poprzednie wersje sugerują, że DJI może przygotowywać parę do jesiennej premiery, potencjalnie obok Mini 4 Pro.

(Źródło zdjęcia: @Quadro_News)
(Źródło zdjęcia: @Quadro_News)
Domniemany DJI Pocket 3. (Źródło zdjęcia: @Quadro_News)
Domniemany DJI Pocket 3. (Źródło zdjęcia: @Quadro_News)

Źródło(a)

@Quadro_News (1) (2)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > DJI Osmo Mobile 7 i Pocket 3 przed potencjalną jesienną premierą
Alex Alderson, 2023-09-17 (Update: 2023-09-17)