Notebookcheck Logo

Axon 40 Ultra Aerospace Edition teased jako nowa edycja specjalna flagowego smartfona ZTE z 2022 roku Android

Axon 40 Ultra. (Źródło: ZTE)
Axon 40 Ultra. (Źródło: ZTE)
ZTE wprowadziło na rynek szczególnie topową edycję Aerospace Edition swojego flagowego smartfona Axon 30 Ultra w 2021 roku. Teraz firma zasugerowała, że podobnie będzie w przypadku następcy tego urządzenia, czyli modelu 40 Ultra. Nadchodząca Edycja Specjalna ma duże szanse na jeszcze więcej pamięci RAM, jak również na najnowocześniejszy ekran OLED z kamerą pod wyświetlaczem (UDC).
5G Android Leaks / Rumors Smartphone Storage Touchscreen

Na stronie Axon 40 Ultra ma już trzecią generację UDC ekran, który uświetni najbardziej Galaxy S22 Ultra-like design smartfona od czasu...S22 Ultra. Teraz również właśnie przekroczył ostatni kamień milowy 2022 flagowych smartfonów z własną super-premium specjalna edycja.

Jego bezpośredni poprzednik Axon 30 Ultra Aerospace Edition miał do 18GB pamięci RAM, aczkolwiek z nieco rozczarowującym pominięciem własnego UDC panel. Jednakże 40 Ultra może w końcu będzie w stanie połączyć te specyfikacje, gdy przejmie stery w 2022 roku.

ZTE nie wydało jeszcze nic w rodzaju oficjalnego ogłoszenia premiery 40 Ultra Aerospace Edition, jednakże. Niemniej jednak, dyrektor generalny firmy Ni Fei może mieć to pokryte z nowym Weibo teaser

Z jego na miejscu zdjęcia z tegorocznego Zhuhai Airshow, w komplecie z nowymi znakami wodnymi marki i hashtagami, nie może być bardziej na nosie. Dlatego też wygląda na to, że druga limitowana edycja listopada 2022 roku jest rzeczywiście w drodze.

Kup ZTE Axon 40 Pro na Amazon

Ni Fei przynosi specjalną edycję Axona 40 Ultra na pokaz lotniczy. (Źródło: Ni Fei via Weibo)
Ni Fei przynosi specjalną edycję Axona 40 Ultra na pokaz lotniczy. (Źródło: Ni Fei via Weibo)
 

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 11 > Axon 40 Ultra Aerospace Edition teased jako nowa edycja specjalna flagowego smartfona ZTE z 2022 roku Android
Deirdre O'Donnell, 2022-11-12 (Update: 2022-11-12)