Notebookcheck Logo

Anker Soundcore: Nowe bezprzewodowe słuchawki pół-wewnątrzuszne z LDAC i ANC w opracowaniu

D1200: Nowe słuchawki bezprzewodowe od Anker już wkrótce. (Źródło zdjęcia: Anker via AnkerInsider)
D1200: Nowe słuchawki bezprzewodowe od Anker już wkrótce. (Źródło zdjęcia: Anker via AnkerInsider)
Anker jest obecnie w trakcie opracowywania nowych bezprzewodowych słuchawek dousznych z szeregiem funkcji, w tym tłumaczeniem na żywo, adaptacyjnym ANC i obsługą bezstratnej lub niskostratnej bezprzewodowej transmisji danych za pośrednictwem LDAC.
Audio Leaks / Rumors

Firma Anker planuje wprowadzić na rynek nowe bezprzewodowe słuchawki douszne pod marką Soundcore, model D1200. Chociaż nie jest to jeszcze oficjalne, AnkerInsider opublikował właśnie obszerne i wiarygodne informacje na temat nadchodzących urządzeń. Są to słuchawki pół-wewnątrzuszne, co oznacza, że umieszcza się je w przewodzie słuchowym, a nie podłącza; to, jak dobrze pozostaną na miejscu, będzie prawdopodobnie zależeć w pewnym stopniu od dopasowania.

mówi się, że zainstalowane są 11-milimetrowe przetworniki, zdolne do przenoszenia częstotliwości od 20 do 40 kHz. Wsparcie dla LDAC oznacza, że jakość dźwięku podczas transmisji danych nie powinna ulec pogorszeniu. Na pokładzie znajdują się cztery mikrofony, które nie tylko obsługują redukcję szumów po stronie nagrywania, a tym samym dla rozmówcy, ale także obsługują ANC, a tym samym aktywną redukcję szumów otoczenia podczas słuchania. Nic dziwnego, że dostępny będzie również tryb przezroczystości.

Obsługiwany ma być tryb dźwięku przestrzennego, który powinien zapewnić wciągającą i przestrzenną reprodukcję dźwięku. Kolejne funkcje obejmują Google Fast Pair i jednoczesne parowanie z dwoma urządzeniami, a także obsługiwaną przez aplikację funkcję tłumaczenia na żywo w 100 językach. Żywotność baterii samych słuchawek wynosi podobno do siedmiu godzin bez ANC i sześć godzin z ANC. Przy pośrednim ładowaniu, żywotność baterii wynosi do 30 godzin.

Oczekuje się, że słuchawki trafią do sprzedaży detalicznej jeszcze w tym roku w USA w cenie 100 USD

Nic dziwnego, że w zestawie znajdzie się etui ładujące. (źródło zdjęcia: Anker via AnkerInsider)
Nic dziwnego, że w zestawie znajdzie się etui ładujące. (źródło zdjęcia: Anker via AnkerInsider)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
Mail Logo
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2025 10 > Anker Soundcore: Nowe bezprzewodowe słuchawki pół-wewnątrzuszne z LDAC i ANC w opracowaniu
Silvio Werner, 2025-10-11 (Update: 2025-10-11)