Notebookcheck Logo

AirPods Pro 2 z obudową USB typu-C tipped to launch in mid-2023

Oficjalne słuchawki AirPods z USB-C mogą być już w drodze. (Źródło: Ken Pillonel via YouTube)
Oficjalne słuchawki AirPods z USB-C mogą być już w drodze. (Źródło: Ken Pillonel via YouTube)
Apple uważa się teraz, że wyda potencjalnie ważne i popularne odświeżenie dla AirPods Pro 2 później w 2023 roku. Uważa się, że te wersje wkładek dousznych TWS będą pierwszymi, które będą dostarczane w etui do ładowania z portem USB typu-C zamiast złącza Lightning. Plotkowane akcesoria mogą więc pełnić rolę prequela dla iPhone'ów z obsługą typu-C na rynku w tym roku.
Accessory Apple Audio Leaks / Rumors Wearable

Niedawno ukazała się wersja Release Candidate dot iOS 16.4 zawiera kolejny potencjalnie znaczący produkt Apple audio wyciek w swoim kodzie. Według współpracownika AppleDBdev Aaronten dotyczy rzekomej nowej pary AirPods z numerem modelu A3048.

Szanowany analityk Ming-Chi Kuo odpowiedział na tę wskazówkę, twierdząc, że rozpoznaje nowe słuchawki TWS jako pierwsze z ich linii, które porzucają port Lightning na rzecz USB typu-C ładowanie po wyjęciu z pudełka. Jednakże, w prawdopodobnie nieoczekiwanym zwrocie, nie mają one być zupełnie nowymi akcesoriami, ale kolejną wersją istniejących AirPods.

Zamiast tego, tePro 2 (2023)" pąki są te rzekomo przeznaczone do wysyłki z nowym, uniwersalnym standardem etui o numerze modelu A2968 (również teraz rzekomo cytowany w iOS 16.4 code). Rumored TWS flagowy refresh ma być dostępny w drugim lub trzecim kwartale 2023 roku.

Tymczasem, w potencjalnym lekkim ułaskawieniu dot Ken Pillonel's "41rP0d$ PRO" businessApple ma mieć"żadnych planów" dla podobnej aktualizacji do AirPods 3.

Kup kilka Jabra Elite 4 Active TWS buds na Amazon

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > AirPods Pro 2 z obudową USB typu-C tipped to launch in mid-2023
Deirdre O'Donnell, 2023-03-27 (Update: 2023-03-27)