Notebookcheck Logo

AOHi zdradza system kabli USB typu-C o regulowanej długości za pośrednictwem Kickstarter

Nowy system kablowy AOHi. (Źródło: AOHi)
Nowy system kablowy AOHi. (Źródło: AOHi)
AOHi zapewnia, że jego nadchodząca kampania crowdfundingowa pomoże użytkownikowi uzyskać kabel do ładowania o idealnej długości, wykorzystując nowy system "modułowy". Jest to nowe podejście do akcesoriów zasilania z końcami renderowane uniwersalne z magnetycznymi kontaktami, chociaż ten jest reklamowany jako kompatybilny z ultraszybkim ładowaniem, jak również z iPhone'ami i iPadami.
Accessory Leaks / Rumors iPad iPhone iPad Pro Smartphone Tablet Ultrabook Gadget

Firma AOHi może być najbardziej znana ze swojego kabla USB typu-C z wbudowanym odczytem LED. Jej kolejne nadchodzące akcesorium jest również z tej kategorii akcesoriów, choć nie posiada własnego wyświetlacza tym razem. Zamiast tego, jest jako "zestaw", który ma rozwiązać problemy użytkowników, dla których ich kable są zawsze za krótkie (...lub, być może, również za długie).

Ten nowy "modułowy" zestaw składa się z centralnego zwiniętego kabla z magnetycznymi mocowaniami w miejsce typ-C na obu końcach. Są one kompatybilne z co najmniej 2 krótszymi "końcówkami", z których każda posiada standardowe interfejsy zasilania. Użytkownik może więc skonstruować za pomocą tego systemu własny przewód o "niestandardowej długości" dla swojego smartfona, tabletu i tak dalej.

AOHi zauważa, że może on przenosić do 240W mocy dzięki wsparciu dla najnowszego USB Power Delivery (PD) 3.1 standard. Następnie ponownie, zestaw jest również najwyraźniej Made for iPhone/iPad (oraz iPodz jakiegoś powodu); ciekawe, czy w zestawie znajdą się krótkie zakończenia z Lightning złączami czy też nie.

Nowy zestaw modułowy kabel od AOHi ma iść na żywo na Kickstarterze w około 48 godzin od teraz (12 grudnia 2022). OEM jeszcze nie podpowiedział, ile to może kosztować, choć zaprasza potencjalnych zwolenników, aby uderzyć w przycisk "Powiadom mnie o uruchomieniu" na swojej stronie podgląd aby otrzymać powiadomienie w odpowiednim czasie i skorzystać z oferty "43% OFF Super Early Bird Price reward"

AOHi teasuje swój nowy system kablowy. (Źródło: AOHi)
AOHi teasuje swój nowy system kablowy. (Źródło: AOHi)

Zastrzeżenie: Notebookcheck nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen przeprowadzane przez sprzedawców. Obniżona cena lub oferta wspomniana w tym punkcie była dostępna w momencie pisania artykułu i może podlegać ograniczeniom czasowym i/lub ograniczonej dostępności jednostek.

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 12 > AOHi zdradza system kabli USB typu-C o regulowanej długości za pośrednictwem Kickstarter
Deirdre O'Donnell, 2022-12-13 (Update: 2022-12-13)