Notebookcheck Logo

AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 19.12.2

Warto wiedzieć, że można już pobierać sterowniki AMD z serii Radeon Software Adrenalin 2020 Edition.

Tytułowe sterowniki powstały m.in. z myślą o grze komputerowej Detroit: Become Human. Wzrost wydajności związany z ich instalacją ma sięgać nawet 12% (19.2.2 na tle Radeon Software Adrenalin 2019 Edition z ubiegłego roku).

Chodzi o sterowniki zawierające dużo zmian (dlatego 2020 w oznaczeniu), więc warto je sprawdzić choćby ze względu na zmiany w interfejsie użytkownika (całkowicie nowe oprogramowanie Radeon Software) i nowe skróty klawiszowe. Dodano nawet takie zbytki jak wbudowana przeglądarka internetowa, która ma służyć do odnajdywania porad, jak grać.

Rzucając hasłami, w informacji producenta (AMD) przewijają się: Radeon Boost (wyższa wydajność przy niewielkich ubytkach w jakości grafiki), Integer Display Scaling (zmiana rozmiaru pikseli z myślą o starych grach), Radeon Anti-Lag (obsługa DirectX 9 dla starszych układów graficznych), Radeon Image Sharpening (działa już z DirectX 11), AMD Link (wiele różnych usprawnień, które pokazują, iż streaming gier jest ważny), Radeon Software Installer (krótszy czas instalacji i nie tylko), DirectML Media Filters (odszumianie zdjęć). Reszta zmian to poprawki do wcześniej zgłoszonych problemów.

Źródło: OC3D

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2019 12 > AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 19.12.2
Sylwester Cyba, 2019-12-11 (Update: 2019-12-11)