Notebookcheck
testy i recenzje laptopów - polska edycja - laptop > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2012 05 > Packard Bell EasyNote LV i TV z Ivy Bridge

Packard Bell EasyNote LV i TV z Ivy Bridge

Packard Bell EasyNote LV i TV
Packard Bell EasyNote LV i TV
Na Wyspach pojawiły się Packard Belle z serii TV i LV, które posiadają na wyposażeniu procesory Ivy Bridge.

Packard Bell dołączył do producentów, którzy mają w ofercie sprzęt wykorzystujący najnowsze podzespoły, w tym i procesory Intel Ivy Bridge.

Na początek będą to dwie serie notebooków EasyNote o symbolach zaczynających się od liter LV (17,3", 1600 x 900 pikseli, GF GT 630M) i TV (15,6", 1366 x 768 pikseli, GF GT 620M). Tradycyjnie dla PB, marki Acera, mają prezentować równowagę pomiędzy wzornictwem, wydajnością (oba obsługują Nvidia Optimus) a atrakcyjną ceną.

Nowością jest nawiązanie do natury i nadanie dobrze już znanym kolorom obudowy nazw: Red Garnet, Moonstone White oraz Ebony Black. Wstawki z bambusa znalazły się na zewnętrznych pokrywach oraz na powierzchni znajdującej się pod nadgarstkami użytkownika.

Pojemność dysków twardych wynosić ma do 2 TB włącznie. W zestawie są dwa złącza USB 3.0, wyjście HDMI i czytnik kart pamięci 5 w 1. 

Na obudowie wydzielono przycisk otwierający wybrane serwisy internetowe (Facebook, Twitter, YouTube, Flickr), a w ramach preinstalowanego oprogramowania znalazły się Adobe Photoshop Elements i Nero Essentials 10. Dostępne są też przyciski do regulacji poziomu głośności, uruchamiający odtwarzanie muzyki oraz wyłącznik WiFi.

Standardowy akumulator pozwala na maksimum pięć godzin pracy na jednym ładowaniu.

Packard Bell LV i TV do trafią sklepów w czerwcu i będą kosztować nie mniej niż 500 euro (równowartość 2100 zł).

Źródło: Notebook Italia

Laptopy z procesorami Intel Haswell wg producenta

Acer
Apple
Asus
Dell
Fujitsu
HP
Lenovo
MSI
Sony
Toshiba

Laptopy z procesorami Intel Ivy Bridge

wszystkie marki

Partnerzy

» skomentuj na forum «

 

> testy i recenzje laptopów - polska edycja - laptopy, notebooki, opinie, porady, porównania, baza testów, nowinki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2012 05 > Packard Bell EasyNote LV i TV z Ivy Bridge
17. lipiec 2012